Јавне набавке

На основу члана 55. 57. и 60. Закона о јавној набавци (''Службени гласник РС '' бр. 124/12) Основна школа ``Вера Радосављевић`` ул. Ј. Ј. Змаја бб, 19300 Неготин објављује:

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДЕ
                                   ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ БРОЈ 1/2014

Врста наручиоца: установа –основно образовање и васпитање
Врста поступка јавне набавке: јавна набавка мале вредности
Врста предмета: добра
Предмет јавне набавке: набавка огревног дрвета за грејну сезону 2014/2015 годину, врста дрвета: храст и буква  у количини од укупно 430 просторних метара, од тога 200 просторних метара храста и 230 просторних метара букве у следећим количинама: по школама:
-за школу у Неготину: 168 просторних метара храста и 193 просторних метара букве,
            -за школу у издвојеном одељењу у Сиколу: 5 просторних метара храста и 10 просторних метара букве,
            -за школу у издвојеном одељењу у Мокрању: 9 просторних метара храста и   9 просторних метара букве и
-за школу у издвојеном одељењу у Речкој: 6 просторних метара храста и 6 просторних  метара
за школу у издвојеном одељењу у Брестовцу:  6 просторних метара храста и 6  просторних метара букве
за школу у издвојеном одељењу у Самариновцу: 6 просторних метара храста и  6 просторних метара букве

Предметна јавна набавка није обликована у више партија
Ознака из општег речника набавки: дрво за огрев 03413000
Критеријум за доделу уговора: најнижа понуђена цена

Конкурсна документација се може преузети:
-на адреси наручиоца : ОШ ''Вера Радосављевић`` Неготин
-на порталу јавних набавки

Понуде се подносе у затвореној коверти овереној печатом на начин да се приликом отварања понуда може са сигурношћу утврдити да се први пут отвара са назнаком: ''  ПОНУДА – НЕ ОТВАРАЈ -Набавка огревног дрвета за Основну школу ``Вера Радосављевић`` Неготин, за грејну сезону школске 2014/2015 године  у количини од укупно 430 просторних метара храста и букве''. Понуде се подносе препорученом пошиљком на адресу наручиоца или непосредно у просторијама наручиоца. На полеђини коверте назначити назив, адресу понуђача, име лица за контакт и број телефона.
Неблаговремене понуде приспеле после рока за достављање биће неотворене враћене понуђачу након завршетка поступка отварања понуда са назнаком да су поднете неблаговремено.
Рок за подношење понуда је    14.04.2014. године у 10 часова
Отварање понуда обавиће се јавно дана 14.04.2014. године у 10 часова и 15 минута  у просторијама  секретара школе у ОШ ``Вера Радосављевић``у Неготину.
Овлашћење за учешће у поступку отварања понуда мора бити оригинал издато од понуђача са заводним бројем под којим је издато, датумом издавања, печатом и потписом одговорног лица понуђача, а предаје се председнику Комисије за јавну набавку непосредно пре почетка поступка отварања понуда.
Одлука о додели уговора са образложењем донеће се у року од  3 дана од дана јавног отварања и биће достављена свим понуђачима у року од три дана од дана доношења.
Лице за контакт: Гицовић Виолета е mail : violeta. osveraradosavljević@gmail.com
Тел/факс 019/ 542-737

Потребну конкурсну документацију можете преузети овде.