Успеси наших ученика на такмичењима школске 2014/2015.

а општинском такмичењу из биологије, одржаном 14. 03. 2015. године, наше ученице и ученици и њихови наставници Дејан Којчиновић и Ана Крстић-Стринуловић су остварили запажене резултате:
На општинском такмичењу из историје, одржаном 07. 03. 2015. године, освојили смо прво место у V, VI i VIII разреду! Све честитке за наставницу Јелену Радивојевић:

- ученик МЛАДЕН КРЧОБИЋ VIII1, освојио је прво место и пласирао се на регионално такмичење (3. место по пласману);
- ученица АЛЕКСАНДРА СТАНИСАВЉЕВИЋ VI3, освојила је прво место и пласирала се на регионално такмичење (3. место по пласману);
- ученик АНДРИЈА БУЧАНОВИЋ V3, освојио је прво место и пласирао се на регионално такмичење (3. место по пласману);
- ученица АЊА ПАВЛОВИЋ V1, освојила је друго место и пласирала се на регионално такмичење (3. место по пласману).

На општинском такмичењу из српског језика, одржаном у нашој школи, 07. 03. 2015. године, наши ученици су остварили одличне резултате:

- ученица АЊА ПАВЛОВИЋ, V разред (наставница Оливера Михајловић), освојила је прво место и пласирала се на регионално такмичење;
- ученица ЛУНА ЈОВАНОВИЋ, V разред (наставница Оливера Михајловић), освојила је друго место и пласирала се на регионално такмичење;
- ученик МИХАЈЛО ГАВРИЛОВИЋ, V разред (наставница Сања Илић), освојио је треће место и пласирао се на регионално такмичење;
- ученица Тамара Ђорђевић, VI разред (наставница Сања Илић), освојила је друго место;
- ученица Милена Мијуцић, VII разред (наставница Сања Илић), освојила је друго место;
- ученица Тамара Петровић, VII разред (наставница Оливера Михајловић), освојила је треће место.

Записнике са резултатима такмичења за све разреде можете преузети овде .

Ученица КРИСТИНА КАСАПИЋ, VIII1 освојила је треће место на општинском такмичењу из немачког језика; наставница ЛИДИЈА ЉУБИЋ.

На општинском такмичењу из математике, одржаном 28. фебрауара 2015. године, наши ученици су остварили запажене резултате:

- ученик ЛАЗАР ЈАЋИМОВИЋ III1 је освојио ТРЕЋЕ место; учитељица ЉУБИНКА ЂУРИЋ;
- ученик НЕМАЊА РАЈЧИЋ IV2 је освојио ПРВО место; учитељица МИРОСЛАВА РАДИЋ;
- ученик НИКОЛА ЖИВКОВИЋ IV2 је освојио ТРЕЋЕ место; учитељица МИРОСЛАВА РАДИЋ,

- ученик ПЕТАР ПИТАРЕВИЋ VIII1 је освојио ПРВО место; наставница СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ.

Ученик НЕМАЊА КОСИЋ, VII2 освојио је прво место на општинском такмичењу из програмирања. Наставник ДЕЈАН ДОБРИЋ.

Ученица ТАМАРА ПЕТРОВИЋ, VII3 освојила је прво место на општинском такмичењу из хемије. Наставница СНЕЖАНА ВИДАНОВИЋ.

Ученица ЈОВАНА РИСТИЋ, VII3 освојила је прво место на општинском такмичењу из књижевне олимпијаде. Наставница ОЛИВЕРА МИХАЈЛОВИЋ.